KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 13418252
nr 1341 8252
Eric Nordlöw
(1908-1983), Sverige
Etsningar, 4 st, Ca 15x20 cm. Signerad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 17 augusti 2020
kl 20:23:42
400 kr
500 kr
800 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)